Wyszukaj

Czemu należy karmić koty i psy dobrymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

Wielu ludzi mając w domu kota lub psa będzie go karmić tym, co zostanie po obiedzie i innych posiłkach. Lecz nie będzie to najlepsze wyjście i po dłuższym czasie może spowodować problemy ze zdrowiem naszego pupila.

purina one
Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com
Domowe posiłki zawierają sporo różnych przypraw, czasem też w nich będą konserwanty i barwniki, co jedna nie jest pożądane dla czworonożnych przyjaciół. Dlatego też jeżeli chce się mieć w swoim domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich odpowiednie odżywianie.

Czy odnalazłeś potrzebne informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to świetnie, ale równie fascynujące będą wiadomości na niniejszym serwisie. Wówczas przejdź tam (http://alpaki.pl/alpaki-jako-biznes,3).

Najlepsze będą tutaj specjalistyczne karmy, a bardzo dobrym producentem jest Purina. Posiada ona w ofercie produktowe linie dla zwierzaków w różnym wieku, na przykład psy (warto sprawdzić kanapa dla psa dog design) będą się niesamowicie zajadać karmami z serii pro plan purina – czytaj dalej na tej stronie.

Karmy dla psów i kotów mają wiele zalet, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Przede wszystkim posiadają one dobrze zestawione składniki, wybrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Przykładowo seria purina cat chow dostępna jest w wersji dla rosnących, młodych kotków, zwierząt dorosłych oraz seniorów. Każdy rodzaj karmy jest dostosowany do konkretnych potrzeb zwierząt, z uwzględnieniem witamin, minerałów i zapotrzebowania na kalorie.

Dane serie tego producenta różnią się trochę od siebie, choć wszystkie trzymają odpowiednie normy jakości. Przykładowo purina one (ceneo) ma w swoim składzie nowoczesną formułę Actilea, która znacznie wspomaga układ odpornościowy naszych pupili.