Wyszukaj

domu

Pies to od niewiarygodnie wielu lat najlepszy przyjaciel nas ludzi. Wielu spośród nas nie wyobraża sobie domu bez niego, traktując jak członka rodziny – jego bezpieczeństwo jest niemal tak samo ważne, jak dla przykładu naszych własnych dzieci.

Czytaj dalej

Codziennie wyrzucamy do pojemnika najróżniejszego kalibru śmieci. Wybrane tworzywa takie jak: metal, szkło, kartki, plastik, przy fachowym zmodyfikowaniu można ponowanie wykorzystać, więc należy sortować odpadki, bo wówczas kontrolujemy bogactwa ziemi, elektryczność, wodę i zmniejszamy ilość odpadów na wysypiska

Czytaj dalej

W jaki sposób troszczyć się o kota? Jak dbać o koty przebywające wyłącznie w domku? Każdy, kto posiada kota dobrze wie, iż sama czułość nie wystarcza. O naszego kochanego pupila musimy koniecznie troszczyć się.
Najważniejsze będzie oczywiście poprawne odżywianie i regularne pielęgnacyjne zabiegi.

Czytaj dalej

Mieszkając w dużym mieście często jest się zmuszonym zamówić specyficzny sprzęt do domu, jednak wielka metropolia jest zdolna sprawę niezmiernie utrudnić. Lato to okres gdy nabywcy zamawiają coraz więcej – najróżniejszych artykułów.

Czytaj dalej

Wiele osób mając w domu psa czy kota będzie go karmić tym, co pozostaje po obiedzie i innych posiłkach. Lecz nie jest to dobre rozwiązanie i w dłuższym okresie czasu może spowodować kłopoty ze zdrowiem naszego zwierzaka.

Czytaj dalej