Wyszukaj

Elektroniczny pastuch to produkt dla ciebie, szczególnie jeżeli nie możesz zbudować płotu naokoło domu

Właściciele psów pragną zagwarantować im najlepsze oraz najbezpieczniejsze warunki życia. Chcą, by ich zwierzaki równocześnie miały troszkę swobody, choćby podczas chodzenia wokół domu. w niektórych przypadkach właściciele nie chcą stawiać zagrody dla czworonogów, alternatywę w takich przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Elektroniczne obroże i pastuchy pomocne przy zwierzętach

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie psów nieraz martwią się tym, że nie mogą postawić ogrodzenia, a przez to ich pupile wyjdą na jezdnię lub gdzieś uciekną. Powszechnym wyjściem w takich przypadkach okazuje się budowa zagrody, ale coraz częściej bywa też montowany elektryczny pastuch dla psa – obroże elektroniczne dla psów. To wyposażenie zdobywa coraz znaczniejszą grupę usatysfakcjonowanych użytkowników, gdyż okazuje się wyjątkowo skuteczne. Tak naprawdę to takie niewidoczne ogrodzenie dla psa, dzięki któremu nie może on wyjść poza ustalony teren, bo powstrzymuje go impuls elektrostatyczny.
To wyjście dla ciebie

Elektryczny pastuch dla psa to wyposażenie przede wszystkim przeznaczone dla średnich i wielkich psów. Na instalację składają się obroża elektroniczna, akumulator, druty i centralki. Przewody tworzące niewidoczne ogrodzenie dla psa można umieścić pod ziemią lub łatwiej umieścić na trawie. Chociaż pozornie wydaje się, że pies jest nieogrodzony, w rzeczywistości zwierzak nie może wyjść z ogrodu. Elektroniczne obroże sprawdzają się także wówczas, jeśli miewa się kłopoty z psem podczas spacerów (niewidzialne elektryczne ogrodzenie dla psów). Nowoczesny katalog produktów dla zwierząt proponuje też obroże, które zapobiegają wyciu, gdy pupil pozostaje w mieszkaniu bez opieki.