Wyszukaj

Jak ciekawie urządzić niewielki balkon? Parę interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze świetnie się tam czuć!

Zwykle balkony w blokach służą nam raczej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać w mieszkaniu. Jeśli chcesz odmienić oblicze swojego balkonu i spowodować, że stanie się on prawdziwą ozdobą Twojego bloku, a jednocześnierównocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, na pewno nasz artykuł jest skierowany akurat do Ciebie – zapraszamy serdecznie!

donice i wazony
Autor: Ter Steege Poland
Zadbaj o zieleńJeżeli chcesz się czuć na swym balkonie naprawdę komfortowo, na pewno nie może zabraknąć tam zieleni. Polecamy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów – znakomicie zwykle prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym przykładowo możesz zasłonić widok z dowolnej strony. Wysokie doniczki na krzewy sprawią, iż będziesz mogła odgrodzić się szczególnie od ulicy, jednakże jeżeli masz balkon – zalecamy tą stronę – sąsiadujący bezpośrednio z innym mieszkaniem, wtedy to rozwiązanie także sprawdzi się doskonale – zdecydowanie znacznie lepiej niż dla przykładu odgradzanie się wszelkiego rodzaju płotkami.zerknij tutaj tynki mozaikowe tynki mozaikoweNawet klasyczna doniczka prostokątna będzie wyglądała o wiele korzystniej – adres URL.


Odpowiednie meble na balkon

Jeśli chcesz spędzać na swym balkonie również wolny czas, wówczas zdecydowanie musisz pomyśleć także o jakichś ciekawych meblach balkonowych. Zazwyczaj nie jest to wielki wydatek, więc bez wątpliwości znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli nie lubisz nudy w wykończeniu, musisz postawić raczej na nieco tańsze meble – wtedy będziesz mogła je wymieniać nawet co lato, dzięki czemu wystrój Twojego balkonu niemalże nigdy nie będzie potrafił Ci się mocno znudzić.