Wyszukaj

Masz kota? Dokarmiaj pupila tym co najzdrowsze

Sporo polskich obywateli decyduje się na posiadanie czworonoga. Najpopularniejszym wyborem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Lecz w obecnych czasach, kiedy praktycznie nie ma nas w domu, coraz więcej osób wybiera kota, którego nie trzeba wyprowadzać na dwór. Lecz posiadanie zwierzęcia wiąże się z dużą odpowiedzialnością, trzeba wiedzieć czym najlepiej je żywić. Dlatego dla kota polecana jest karma Arion.

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Osoby mniej majętne lub mocniej ukierunkowane na organiczne żywienie, nierzadko bezwiednie krzywdzą swoje czworonogi. Tak jak jeszcze pies, jako stworzenie wszystkożerne nie sprawia tu kłopotu, tak kot, drapieżnik, musi być właściwie żywiony. Karmiąc go jedynie mięsem pochodzącym od rzeźnika robimy mu szkodę. W naturze kot (preparaty na kleszcze dla kotów) nie konsumuje szynki z wieprzowiny czy steku z wołowiny – poluje na ptaki i myszy, a następnie pochłania je w całości – przeczytaj dodatkowe informacje. Gdyż w kościach i chrząstkach znajduje się bardzo dużo elementów koniecznych do dobrego funkcjonowania. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w sprawdzoną markę – jak na przykład karma Arion. Mieści się w niej bardzo duży odsetek mięsa, wzbogacona jest o odpowiednie pierwiastki i makroelementy. Jeśli kupujemy karmy suche, na wagę, warto zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik na karmę dla kota, aby uniemożliwić zakradanie się naszego pupila do jedzenia. Bowiem koty, zwłaszcza te wysterylizowane, mają ogromną tendencję do jedzenia zbyt wiele i tycia.

Karma Arion posiada sporo różnych rodzajów. Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem niewielkiego kociaka, wybierz wersję dla najmłodszych.Twój kocur ma problemy z żołądkiem? Zaoferuj mu karę leczniczą. Jeżeli posiadasz wykastrowanego pieszczocha, powinieneś szczególnie zadbać o jego dietę. Spadek hormonów wywołany operacją, w większości przypadków może doprowadzić do wzmożonego apetytu. W tym celu wymyślona została karma Arion light, posiadające obniżoną podaż kalorii. Nabywając co najmniej jeden kilogram jakiegokolwiek pożywienia dla swojego pupila, elegancki pojemnik na karmę dla kota dostaniesz od nas w prezencie.

zabawa z kotem
Autor: Peter Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś właścicielem kota, masz szansę zobaczyć, jak cudowne i lojalne jest to zwierzę.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (http://www.alpaki.pl/) danych na pozostałych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Z tego powodu tym bardziej należy starać się, aby za jego oddanie odwdzięczyć tym samym – -> sprawdź przykłady. Odpowiednie karmienie naszego podopiecznego jest fundamentem do jego długiego i szczęśliwego życia. Karma Arion, odpowiednio dobrana, może nam w tym pomóc.