Wyszukaj

Niejeden właściciel psa pragnie zapewnić mu komfortowe miejsca do spania

Każdy psiak powinien mieć w domu wyznaczone swe miejsce – swą przestrzeń, gdzie będzie w stanie spać i odpoczywać.
Niekiedy zdarza się tak, że rozpieszczony przez nas szczeniaczek sypia z nami w łóżku.

kluby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
ośrodek
Autor: rickpilot_2000
Źródło: http://www.flickr.com
Za jakiś czas, gdy będzie już większy, nie chce zbytnio oduczyć się tej tradycji. Przez to powinniśmy od maleńkiego uczyć naszego czworonoga, że jego miejscem do spania nie może być nasze łóżko, a jego legowisko. Tam może mieć swój pled i ukochane maskotki. W tym miejscu powinna również znaleźć się jego miska na jedzenie oraz wodę. Nie zapominajmy, że legowisko powinno być dobrane rozmiarem do naszego pupila. Zatem, jeśli minie jakiś czas i nie będzie już szczeniaczkiem, to będziemy musieli kupić mu kolejny kojec. Nowe legowiska są wytwarzane z surowców, które bez problemu możemy prać w pralce.

Gdy dojdziesz do wniosku, że użyteczne okazałyby się podobne informacje na opisywany temat, to kliknij tu oraz sprawdź także inne wiadomości (http://smartanimal.eu/obroze-dla-psow).

Jeżeli dużo wyjeżdżamy, to należy z pewnością pomyśleć o tym, czy nie kupić legowiska, które będziemy w stanie przypiąć pasami na tylnym siedzeniu w aucie. Jeśli poza tym zamówimy specjalne szelki dla czworonoga, które też będziemy mogli przypiąć do legowiska, to będziemy mieli pewność, że nasz pies będzie bezpieczny w czasie jazdy. Na dodatek zapewni nam to gwarancję, że psiak nie będzie chodził po całym aucie.

Mogłoby być to przecież dosyć niebezpieczne dla prowadzącego, gdyby niespodziewanie jego pies ciastka dla psa wskoczył mu na głowę, ponieważ chciałby się pobawić. Większość najlepszej klasy legowisk jest stworzona z tworzyw, które wytrzymają psoty naszego przyjaciela – jego zęby i pazury.