Wyszukaj

Nowoczesne rozwiązania, umożliwiające zmniejszenie ilości spalin samochodowych- dystrybucja i przechowywanie AdBlue w twojej firmę

W ostatnich czasach coraz większą uwagę zwracamy na ekologię a także produkty przyjazne dla środowiska naturalnego. Jednym z czynników, który znacznie przyczynia się do powstawania zanieczyszczeń środowiska są spaliny samochodowe. Są jednakże sposoby, aby uniknąć tak dużej emisji spalin.

Dwie lampy
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo firm transportowych ma kłopot ze spalinami, które wytwarzają ciężarówki. Bez wątpienia to one i niesprawne pojazdy samochodowe starej daty są największym problemem jeśli chodzi o zanieczyszczenie powietrza. Kłopot ten został jednakże zażegnany dzięki AdBlue, czyli substancji, która na skutek reakcji chemicznych usuwa niepożądane substancje powstające podczas jazdy pojazdem. AdBlue to doskonała broń przeciw szkodliwym tlenkom azotu, które zanieczyszczają nasze środowisko. Większe przedsiębiorstwa mogą zadbać o środowisko korzystając z AdBlue tudzież wyposażając się w specjalne dystrybutory. Dystrybucja AdBlue wygląda niemal tak samo jak dystrybucja oleju napędowego- płyn uzupełnia się podobnie jak paliwo, wlewając płyn do specjalnego zbiornika ulokowanego w pojeździe – zobacz więcej.
przechowywanie adblue
Niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla większych przedsiębiorstw tudzież dla firm zajmujących się transportem jest wyposażenie się w zbiornik na AdBlue jak również dystrybutory. Przechowywanie AdBlue musi odbywać się w sposób bezpieczny, dlatego też trzeba wyposażyć się w pojemniki a także dystrybutory, które są przeznaczone specjalnie do tego celu. Mnóstwo firm, których specjalizacją jest dystrybucja oleju napędowego ma też w swojej ofercie specjalne akcesoria do przechowywania AdBlue. Pośród produktów można znaleźć większe zbiorniki do magazynowania tudzież małe, których zadaniem jest przechowywanie AdBlue w trakcie transportu. Podobnie jak paliwo, AdBlue należy regularnie uzupełniać, z tego powodu też warto mieć na terenie firmy więcej niż jeden zbiornik z płynem.

Nasze przedsiębiorstwo może działać w zgodzie ze środowiskiem, jeżeli skorzystamy z AdBlue. Coraz większa liczba samochodów osobowych jak również niemal wszystkie ciężarówki stosują tego typu rozwiązania, aby zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza. Aby odpowiednio magazynować tudzież dystrybuować AdBlue skorzystajmy z profesjonalnych produktów.