Wyszukaj

Pastuch elektryczny przeznaczony dla psa – a więc, w jaki sposób „uzbroić” nowiutko zakupiony domek przed „atakami” naszego własnego pieska

Kupiłeś właśnie wielki dom z ogromną działką? Już od jakiegoś okresu sadzisz w własnym ogródku kwiaty, drzewka oraz krzaczki, z których wiesz, iż wyrosną przepyszne owocki? To wspaniale! Jednakże wypowiedz się szczerze – czy jakiejś rzecz w tym obrazku nie brakuje? Pewnie teraz rozmyślasz nad tym, jakiej rzecz Tobie brakuje, ale my już wiemy – brakuje tu wiernego oraz pięknego pieska, który, kiedy usiądziesz w ogrodowym fotelu, ciesząc się ze słoneczka, będzie przesiadywał, lub spał u twego boczku.

pupil
Autor: seanmcgrath
Co jednak zrobić, kiedy właśnie kupiony lub wzięty ze schroniska pies nie będzie od razu takim aniołkiem, jak naszym osobom się marzy?
A więc stało się – zakupiłeś lub zaadoptowałeś pieska. Ów piesek lubi siedzieć wewnątrz twoim ogródku, ganiać po nim i zawsze gdy ciebie ujrzy podbiegnie, by się przywitać. To piękny obrazek, jednakże sporo osób, biorąc szczeniaka, albo psa, który to nie był od samego początku układany, nie ma pojęcia, że to tylko część obrazku, którego to kontynuowanie stanowi rozkopana rabata z kwiatami, dziurki w ziemi, podkopy pod spodem płotem i tak dalej. Co zrobić, by pies nie „atakował” nam owych miejsc, albo jeszcze bardziej źle aby nie wybiegł na uliczkę, gdyby jakaś osoba niechcący nie zamknął furtki.

I tutaj, w tym lokalizacji wchodzi do akcji pastuch elektryczny dla psa, który to jest jednym z najbardziej skutecznych, chociaż i jednym z pobudzających największa kontrowersję sposobem uczenia pieska, w jakie miejsce mu Wolno, a gdzie Nie wolno się przejść. Jeśli nie wiesz, jak takie coś działa, w sieci znajdziesz pełno filmików, które przybliżą Tobie jego działanie.