Wyszukaj

Przewożenie zwierzaków

Kiedy decydujemy się na czworonożnego pupila raczej nie zastanawiamy się nad tym jak go wozić. Wiemy, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej też kaganiec, kota lepiej trzymać w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka typu królik czy chomik również. Ale czasem, kiedy trzeba pojechać z pupilem w daleką podróż możemy mieć pewien problem.

transportery
Autor: Cropp
Źródło: Cropp
Niby przewóz psa to żaden kłopot. Ale, kiedy posiadamy mały samochód to może być problem. Jeszcze większe kłopoty są wtedy, kiedy mamy zamiast przewieźć psa do hotelu, bo wyjeżdżamy na wakacje, a tu brak czasu na wszystko, a co dopiero na jazdę sporo kilometrów do hotelu dla zwierząt. W takim wypadku powinniśmy zadzwonić po firmę, która oferuje transport zwierząt. Otóż firmy te mają specjalne auta, które są przystosowane do transport zwierząt. Firmy te funkcjonują, bo po pierwsze ludzie kochają zwierzęta i nie chcą, by zwierzaki męczyły się w czasie podróży, a po drugie to naprawdę fajny sposób na biznes – więcej.

Bywa, że, kiedy mamy chore zwierzę nie mamy pojęcia, jak zawieźć zwierzaka do weterynarza, by jeszcze bardziej go nie krzywdzić. Wtedy też warto rozejrzeć się za firmą, która oferuje transport zwierząt.

Przewożenie zwierzaków

Wszystkie osoby, które mają zwierzęta wiedzą, że ciężko jest się z nim poruszać. Chyba, że jest to
transportery
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

pupil, który lubi biegać. W innym wypadku mamy kłopot. Jeżeli nasz pies platforma dla opiekunów psów jest sporych rozmiarów i np. mamy zawieźć go do lecznicy weterynaryjnej, cóż może pojawić się kłopot. Jeśli na dodatek weterynarz (sprawdź mega ofertę : http://vetan.wroclaw.pl/kontakt) jest pięć kilometrów od naszego mieszkania, to rzeczywiście jest nieciekawie. Niby możemy wejść z psem, który waży pięćdziesiąt kilo do tramwaju w godzinach szczytu, ale to kiepski pomysł. Branie zwykłej taksówki może okazać się złym pomysłem.

Nie każdy taksówkarz zgodzi się na przewiezienie zwierzaka. Tak, więc transport zwierząt naprawdę może być utrudniony. Wtedy warto rozejrzeć się za firmą, która oferuje przewóz zwierząt. Jest sporo ogłoszeń w Internecie. Cena takiego transportu nie jest duża, a przynajmniej wiemy, że nasz pupil ma godziwe warunki w trakcie jazdy. Transport ten, na sto procent przyda się po wizycie u weterynarza, jeżeli np. nasz pies był uśpiony na czas zabiegu, to może mieć kłopot z poruszaniem się, nawet jeśli to krótki odcinek.