Wyszukaj

psa

Poszukujesz doskonałej karmy dla własnego pieska, o bogatej alternatywie smakowej albo o pełnym zestawie witaminek, potrzebnych dla jego rozwoju, albo by utrzymać go zdrowiutkim? A może posiadasz psa z nadwagą, lub takiego, co bywa wrażliwy na pewnego rodzaju substancje w słabszych karmach? Jeśli cokolwiek spośród tych rzeczy się zgadza, to doskonale trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekście poruszymy ważny temat, jakim bywa jedzonko dla psa, a dokładniej jedzenia spod renomowanej marki Bosch.

Czytaj dalej

Każdy pies musi mieć w domu wyznaczone swe miejsce – swoją przestrzeń, gdzie będzie mógł spać i odpoczywać.
Niekiedy jest tak, że rozpuszczony przez nas szczeniaczek śpi z nami w łóżku.

Czytaj dalej

Kupiłeś właśnie wielki domek z ogromną działką? Już od jakiegoś czasu sadzisz w swoim ogrodzie kwiatki, drzewka oraz krzaczki, z których wiesz na pewno, iż wyrosną przepyszne owoce? To doskonale! Jednak wypowiedz się szczerze – czy czegoś wewnątrz tego obrazku nie zabrakło? Pewnie teraz myślisz nad tym, jakiej rzecz Ci brakuje, ale my już to wiemy – brakuje w tym miejscu wiernego i przepięknego pieska, który, gdy usiądziesz wewnątrz ogrodowym foteliku, ciesząc się ze słoneczka, będzie siedział, albo spał u twego boczku.

Czytaj dalej

potrzeba zaznaczyć, że przy zastosowaniu właściwych środków, będziemy w stanie oduczyć własnego psa niepożądanych działań, co w niektórych przypadkach może posiadać wpływ na jego życie, a w innych na nasze relacje z sąsiadami.

Czytaj dalej