Wyszukaj

W jaki sposób kupić właściwą butelkę na wodę?

Czy pamiętasz, co jest głównym elementem ciała człowieka? To woda – płyn, bez którego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia jesteśmy w stanie przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy do tygodnia. Jest nam konieczna do życia, a co dzień musimy wypijać ok. 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wtedy niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na parę dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.

butelka na wodę
Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest sporo butelek, z jakich możemy skorzystać, to na szczególną uwagę zasługuje jedna z nich. To butelka z filtrem węglowym, która sprawi, że nareszcie nie będziesz zmuszony wciągać do domu 5-litrowych baniaków albo następnych butelek i buteleczek. Czym się charakteryzuje? To przede wszystkim butelka wielokrotnego użytku, toteż będziemy mogli z niej korzystać przez długi czas, wystarczy tylko regularnie wymieniać filtr węglowy, który jest jej najważniejszym komponentem.

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie martwiąc się o zanieczyszczenia, które płyną razem z nią. Filtr eliminuje wszystko co niebezpieczne, jednocześnie zachowując cenne dla organizmu pierwiastki i minerały. Nie trzeba czekać na przefiltrowanie wody, gdyż dochodzi do tego automatycznie razem z jej wlewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest też niebywale stylowa, dlatego możemy zabrać ją ze sobą tak naprawdę wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy nadejdzie czas ich wymiany – a starcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.

Czy masz chęć zgłębić analogiczne materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie (http://polnet.pl/pl/mieszalnie-pasz/systemy-zaladowczo-rozladowcze/filmy) inne wiadomości dotyczące tej sprawy – link jest tutaj.

butelka
Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze też nabyć dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą również w domu. Autor:

Nasz organizm w więcej niż połowie swej objętości składa się z wody, dlatego nie zapominajmy o jej piciu. Nie zastępujmy jej napojami czy za słodkimi sokami, ponieważ sama woda jest najzdrowsza, a jej systematyczne picie skutecznie usuwa z naszego organizmu szkodliwe toksyny i pokonuje wiele schorzeń, a zwłaszcza tych dotyczących żołądka, w tym zaparć bądź wzdęć. Dlatego szybko zaopatrzmy się z przedstawioną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się z niezrównanego smaku wody i zatroszczymy się o swoje zdrowie.