Wyszukaj

zwierzęta

Kiedy postanowiliśmy mieć czworonożnego pupila raczej nie zastanawiamy się nad tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego pupila bilet, dla psa dobrze również mieć kaganiec, kota lepiej przewieźć w specjalnym kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik również. Jednak czasem, kiedy trzeba pojechać ze zwierzakiem w daleką podróż może być niewielki problem.

Czytaj dalej

Przyjęcie pod swój dach zwierzaka to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przygarnięcie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale również i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa trzeba przemyśleć sprawę kilka razy zanim zdecydujemy się przyjąć małego lokatora do mieszkania.

Czytaj dalej

Prawda jest taka, iż nie ma jedynego akuratnego systemu żywienia, jaki sprawdzi się u każdego psiaka. Jednakowo jak u ludzi – jednym służy jedzenie mięsa, pozostałym wegetariańska dieta, a jeszcze kolejnym stronienie od nabiału.

Czytaj dalej

Jak mówi przysłowie, pies pozostaje najlepszym przyjacielem człowieka. I pomimo tego że media od czasu do czasu donoszą o niebezpiecznych incydentach z udziałem tych zwierząt, to w końcu w wielu przypadkach winny bywa i człowiek. Tak czy inaczej, pomimo pewnych i niedających się wykluczyć zdarzeń, wiele kobiet, nawet tych mieszkających w niewielkich mieszkaniach, nie imaginuje sobie życia bez Pimpka.

Czytaj dalej

Każdy właściciel kota musi wyposażyć się we właściwe dla posiadanego pupila towary. Korzystając z właściwych narzędzi oraz specyfików, można być pewni, że dobrze dbamy o zdrowie oraz samopoczucie naszego pupila, a to jest najistotniejsze.

Czytaj dalej