Wyszukaj

zwierzęta

Rzeczywistość jest taka, że nie ma jedynego słusznego systemu odżywiania, jaki sprawdzi się u każdego czworonoga. Podobnie jak u ludzi – jednym służy wcinanie steków, innym dieta wegańska, a jeszcze kolejnym unikanie mleka.

Czytaj dalej

Przygarnięcie kota to marzenie wielu ludzi. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie tylko przyjemności, ale też i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa trzeba zastanowić się kilka razy zanim zdecydujemy się zaprosić małego lokatora pod swój dach.

Czytaj dalej

Kiedy postanowiliśmy mieć czworonożnego pupila raczej nie zastanawiamy się nad tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego pupila bilet, dla psa dobrze również mieć kaganiec, kota lepiej przewieźć w specjalnym kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik również. Jednak czasem, kiedy trzeba pojechać ze zwierzakiem w daleką podróż może być niewielki problem.

Czytaj dalej

Jak mówi przysłowie, pies pozostaje najlepszym przyjacielem człowieka. I pomimo tego że media od czasu do czasu donoszą o niebezpiecznych incydentach z udziałem tych zwierząt, to w końcu w wielu przypadkach winny bywa i człowiek. Tak czy inaczej, pomimo pewnych i niedających się wykluczyć zdarzeń, wiele kobiet, nawet tych mieszkających w niewielkich mieszkaniach, nie imaginuje sobie życia bez Pimpka.

Czytaj dalej

Każdy właściciel kota musi wyposażyć się we właściwe dla posiadanego pupila towary. Korzystając z właściwych narzędzi oraz specyfików, można być pewni, że dobrze dbamy o zdrowie oraz samopoczucie naszego pupila, a to jest najistotniejsze.

Czytaj dalej