Wyszukaj

zwierzęta

Prawda jest taka, że nie istnieje jedyny słuszny system odżywiania, jaki sprawdzi się u każdego czworonoga. Jednakowo jak u ludzi – jednym służy jedzenie steków, pozostałym dieta wegańska, a jeszcze kolejnym unikanie mleka.

Czytaj dalej

Każdy właściciel kota musi zaopatrzyć się w odpowiednie dla swojego kota towary. Używając odpowiednich narzędzi oraz specyfików, można być pewni, że właściwie troszczymy się o zdrowie i samopoczucie naszego pupila, co jest najważniejsze.

Czytaj dalej

Jak mówi przysłowie, pies bywa najlepszym przyjacielem człowieka. I pomimo tego że media raz na jakiś czas donoszą o niebezpiecznych incydentach z udziałem tych zwierząt, to w końcu w wielu przypadkach winny bywa i człowiek. Tak czy siak, pomimo pewnych i niedających się wyeliminować epizodów, wiele dam, nawet tych mieszkających w maleńkich lokalach, nie imaginuje sobie życia bez Reksa.

Czytaj dalej

Przyjęcie pod swój dach zwierzaka to marzenie wielu ludzi. Niestety posiadanie zwierzęcia to nie tylko przyjemności, ale również i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa należy zastanowić się kilka razy zanim postanowimy przyjąć nowego lokatora do własnego domu.

Czytaj dalej

Kiedy postanowiliśmy mieć czworonoga raczej nie zastanawiamy się nad tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie komunikacji miejskiej będzie trzeba mieć dla naszego pupila bilet, dla psa dobrze również mieć kaganiec, kota lepiej przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik również. Jednak czasem, kiedy trzeba pojechać ze zwierzakiem w daleką podróż może być pewien problem.

Czytaj dalej