Wyszukaj

zwierzęta

Każdy posiadacz kota musi wyposażyć się we właściwe dla swojego kota towary. Korzystając z właściwych narzędzi oraz preparatów, można być pewni, że dobrze troszczymy się o zdrowie i samopoczucie naszego kota, co jest najważniejsze.

Czytaj dalej

Przyjęcie pod swój dach psa to marzenie wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie same przyjemności, ale również i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przemyśleć sprawę kilka razy nim zdecydujemy się przyjąć kolejnego lokatora pod swój dach.

Czytaj dalej

Kiedy postanowiliśmy mieć czworonoga raczej nie myślimy o tym jak go wozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa dobrze również mieć kaganiec, kota dobrze przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka typu królik czy chomik również. Ale czasem, kiedy musimy pojechać ze zwierzakiem w daleką podróż możemy mieć niewielki problem.

Czytaj dalej

Prawda jest taka, że nie istnieje jedyny słuszny system odżywiania, jaki sprawdzi się u każdego czworonoga. Jednakowo jak u ludzi – jednym służy jedzenie steków, pozostałym dieta wegańska, a jeszcze kolejnym unikanie mleka.

Czytaj dalej

Jak mówi przysłowie, pies bywa najlepszym przyjacielem człowieka. I pomimo tego że media raz na jakiś czas donoszą o niebezpiecznych incydentach z udziałem tych zwierząt, to w końcu w wielu przypadkach winny bywa i człowiek. Tak czy siak, pomimo pewnych i niedających się wyeliminować epizodów, wiele dam, nawet tych mieszkających w maleńkich lokalach, nie imaginuje sobie życia bez Reksa.

Czytaj dalej